0
0
Кнопка
UARU
+380 97 756 75 75
+380 97 756 75 75 +380 97 756 75 75
замовити двінок
Каталог товарів
Кабінет
  1. Кнопка
  2. Каталог
  3. ТВ-техніка
  4. Андроід-приставки
Фільтрація товарів
Наявність
  1. В наявності
Ціна, грн:

Чим корисний медіаплеєр

Медіаплеєр – це спеціальний пристрій для високоякісного відтворення фільмів, аудіозаписів і фотографій. Він має вигляд невеликої лаконічної коробочки, працює безшумно. Якщо ваш телевізор не підтримує функцію онлайн-перегляду, то медіаплеєр в цьому допоможе. Всі моделі медіаплеєрів читають поширені формати аудіо і відео.

Це незамінна річ для тих, хто цінує чистий звук музики, любить дивитися відео з яскравими кольорами і чітким зображенням. У багатьох моделях передбачено місце для жорсткого диска. Тому пристрій можна використовувати як сховище медіа, наприклад, записати улюблену телепередачу і подивитися пізніше. Пристрій знадобиться тим, хто грає у відеоігри і тим, хто займається створенням відеоконтенту.

Корисні функції

Медіаплеєр підключається до телевізора за допомогою кабелю HDMI або USB. Також пристрій дозволяє відтворювати файли з USB-флешок, ще більш зручні варіант – моделі з картрідером. За допомогою картрідера можна легко підключити і подивитися у високій якості файли з фотоапарата, планшета, мобільного телефону.

Є моделі з портом для геймпада або джойстика, можна грати і в офлайн, і в онлайн ігри. Якщо треба записати стримінг, телепередачу, відеоконференцію або вебінар – зверніть увагу на підтримку IPTV. Деякі медіаплеєри підтримують функцію WiFi і 3D для відтворення відео з тривимірним ефектом.

Важливі параметри під час вибору

За роздільною здатністю відеофайлів медіаплеєри діляться на три категорії:

Щоб полегшити вибір, обирайте категорію відповідно до вашого телевізора. Для великої діагоналі потрібно також велика роздільна здатність. Є універсальні варіанти медіаплеєрів, сумісні з різними поколіннями телевізорів.

Існують моделі, котрі вимагають стаціонарного підключення до електромережі та більш сучасні, мобільні пристрої на системі Android різних поколінь.

Асортимент магазину "Кнопка" дозволяє обрати медіаплеєр для будь-якого телевізора. Щоб максимально полегшити процес вибору, всі необхідні параметри вказані біля кожної моделі.