0
0
Кнопка
UARU
+380 97 756 75 75
+380 97 756 75 75 +380 97 756 75 75
замовити двінок
Каталог товарів
Кабінет
  1. Кнопка
  2. Каталог
  3. Кліматична техніка
  4. Водонагрівачі накопичувальні

Водонагрівачі накопичувальні

Щодня на ринку побутової техніки з’являються нові пропозиції різноманітних приладів для полегшення нашого з Вами життя, але ж є ті базові моменти, котрі просто необхідні для кожної людини! Відчуття власного комфорту, збереження часу та ресурсів, можливість назавжди попрощатися з залежністю від профілактичних робіт, планових відключень, аварій, а також мати гарячу воду недорого, весь рік і щодня! Ці переваги отримують власники спеціального приладдя, основним завданням якого є підігрів води до високих температур. Привілеї славнозвісних бойлерів ми вже виявили, а тепер допоможемо майбутньому господарю водонагрівача розібратись з усіма тонкощами вибору, висвітлити «плюси» та «мінуси» наявних видів та підібрати оптимальний варіант.

Для початку визначте цілі встановлення водонагрівача!

Якщо існує необхідність подачі невеликої кількості гарячої води, наприклад, для миття посуду або використання її однією особою – зверніть увагу на проточні. Їх функція – підігрів води, що проходить через спеціальний елемент пристрою.

Електричні бойлери накопичувального типу здатні заповнюватись необхідною кількістю води (залежно від обраного літражу) та підтримувати її температуру.

Обираючи об’єм такого пристрою орієнтуйтесь на літраж у 80 літрів для використання двох-трьох осіб. Якщо у Вас велика родина або споживання гарячої води вище звичайного, чи навпаки – менше, інтернет-магазином представлена ціла низка варіантів, від десяти до двохсот літрів.

Важливим моментом під час вибору водонагрівача є його «серце», а саме нагрівальний елемент.

Існують бойлери, не оснащені власною системою нагріву, вона знаходиться поза резервуаром у вигляді сонячних батарей, котла або центрального опалення.

Більш традиційними є водонагрівальні пристрої з мокрими або сухими тенами.

Переваги сухого:

- довговічність завдяки відсутності контакту з водою (тен знаходиться у спеціальних колбах);

- рівномірний розподіл тепла, що знижує ризик перегрівання конструкції.

Зазвичай водонагрівачі з такою побудовою тенів можуть потребувати допоміжної системи захисту баку, на фоні цього бойлери з мокрим теном не втрачають попит.

Елементи мокрого тену (виготовляються з нержавіючої сталі чи міді) знаходяться всередині корпусу та діють за принципом прямого контакту із водою, наче кип’ятильник. Такий спосіб має своїм недоліком менший строк експлуатації, низьку теплопровідність через швидку появу накипу, а також більший проміжок часу для підігріву води.

А що ж всередині?

Якщо на меті встановлення якісного та надійного пристрою, що зможе багато років бути корисним Вам – важливо уважно ознайомитись з особливостями внутрішнього покриття.

Прогрес не стоїть на місці! Для прихильників новітніх технологій виробники пропонують корпуси, що оздоблюються сумішшю зі скла і кераміки, титаном або навіть сріблом!

Бойлери з корпусами, що виготовляються зі сталі можуть бути :

- покриті емаллю (звичайний металевий корпус, що передбачає покриття).

В цьому випадку може використовуватись суміш титану з кобальтом, що славиться найбільшим терміном служби, вона виступає в ролі «щита» від найменших тріщин появу яких провокує стрімка зміна температури. Отже, якщо Ви плануєте систематичне відключення водонагрівача – це оптимальний варіант.

Емаль, що гарантує високий рівень опору хімічним, механічним факторам, а також надійність при коливаннях температурних показників, називається цирконієвою. Корпус, оздоблений таким покриттям зможе тривалий час виконувати свої функції.

При виникненні навіть незначних мікропошкоджень баку, спровокованих переміною температур чи тиску, мікродисперсна склоемаль точно заповнить собою ці прогалини, оскільки створене таке покриття саме для захисту від такого роду пошкоджень.

- виготовлені зі сталі, що не ржавіє:

Матеріал добре відомий, його можна віднести до категорії з помірною ціновою політикою. Через імовірність покриття швів іржею, такий корпус треба оберігати від стрімких змін температури. Моделі з даного матеріалу часто оснащують тим самим високотехнологічним покриттям, що має запобігати розмноженню шкідливих мікроорганізмів та бактерій (біоскло фарфорове напилення або BIO-GLASSLINED), покриття AG+ «срібне» для довготривалої підтримки завданої температури шляхом більшого теплового відбиття.
Наші консультанти підкажуть Вам, який бойлер краще купити.

«А якщо місця мало?»

Особливе планування житла, нюанси ремонту та банальна відсутність місця для розміщення водонагрівача нині не є причиною відмовитись від нього. Виробники створили безліч варіантів способу розміщення, розміру та форми таких «помічників»:

Можливість встановлення над мийкою або під нею;

У формі циліндру чи тонкий;

Горизонтальна та вертикальна позиція апарату.

Нюанси

Ви можете купити бойлер в Україні. Будьте уважні при експлуатації водонагрівальної техніки такого типу, перед придбанням ознайомтесь із додатковими деталями, що пропонуються виробником. Своєчасно проводьте очищення задля мінімізації ризику появи корозійних процесів та станів, що можуть збільшити час нагріву води, а також для подовження строку служби.