0
0
Кнопка
UARU
+380 97 756 75 75
+380 97 756 75 75 +380 97 756 75 75
замовити двінок
Каталог товарів
Кабінет
Фільтрація товарів
Наявність
  1. В наявності
Ціна, грн:

Екшн-камера - пристрій, призначений для зйомки від першої особи. Використовується в екстремальних умовах, при заняттях спортом, в якості відеореєстратора. Має удароміцний корпус, завдяки чому підходить для зйомок спусків на лижах, скейтбордах, сафарі, стрибків з парашутом і інших подібних моментів. Ще однією важливою відмінністю екшн-камер від всіх інших є можливість зйомки від 25-30 кадрів в секунду (середній показник 60 fps, максимальний – 240; чим вище, тим більш плавна картинка) в якості Full HD або 4К. У всіх таких камерах є оптичні або електронні стабілізатори для забезпечення чіткої картинки.

Характеристики екшн-камер

Стандартні характеристики:

Корпус та кріплення

У екшн-камерах використовується пластиковий і металевий корпус. Другий вид міцніше, але і перший має високу ступінь вологозахисту, захищає від механічних пошкоджень. Гаджет може витримати короткочасне занурення в воду, але деякі зразки мають можливість робити підводні зйомки на глибині до 60 м.

Деякі камери оснащуються кількома типами кріплень, інші тільки одним. Девайс може кріпитися до різних місць тіла, найчастіше до руки і голови. Додатково продаються кліпси, присоски, штативи, моноподи і інші корисні аксесуари для фіксації камери.

Існує три типи форм-фактору екшн-камер:

Додаткові функції

Чим вище вартість девайсу, тим більше додаткових функцій вклав в нього виробник. Ось лише деякі з них:

Як обрати

При виборі варто спиратися на наступні критерії:

  1. Призначення. Якщо ви плануєте стрибати, літати і пірнати з камерою, потрібен підвищений рівень захисту, а якщо хочете просто закріпити її на одному місці, досить стандартного рівня.
  2. Якість зйомки. Цей параметр визначається форматом (найкраще FullHD або 4K), частотою кадрів (середнім вважається 60 fps) і кутом огляду (для стандартної зйомки 90 градусів цілком достатньо).
  3. Автономність. Якщо у вас не буде можливості заряджати пристрій або брати з собою батареї і часто міняти їх, беріть гаджет з більш ємним акумулятором.

Перед покупкою обов'язково вивчіть додаткові функції і визначте, які з них потрібні вам.