0
0
Кнопка
UARU
+380 97 756 75 75
+380 97 756 75 75 +380 97 756 75 75
замовити двінок
Каталог товарів
Кабінет
Фільтрація товарів
Наявність
  1. В наявності
Ціна, грн:

Фітнес браслети


Фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 4 Black NFC
599 грн.

Сумісність: Android OS, iOS.
Акумулятор: 125 мАч.
9 діб у роботі, 18 в очікуванні.
Сенсорний дісплей.
Пульсометр, крокомір,
відстеження сну
Гарантія:12 міс
Фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 5
899 грн.

Сумісність: Android OS, iOS.
Акумулятор: 95 мАч.
9 діб у роботі, 18 в очікуванні.
Сенсорний дісплей.
Пульсометр, крокомір,
відстеження сну
Гарантія:12 міс
Фітнес-браслет Samsung Galaxy Fitew White (SM-R375NZWASEK)
997 грн.

Сумісність:OS , Android
Фінкції: повідомлення,
пульсометр: шагомір
дисплей: PMOLED
Гарантія:12 міс
Фітнес-браслет OPPO Band Black
999 грн.

Фітнес-браслет Amazfit Band 5
1099 грн.

Фітнес-браслет Samsung Galaxy Fit2 (SM-R220NZRASEK) Red
1155 грн.

Сумісність:OS , Android
Фінкції: повідомлення,
пульсометр: шагомір
дисплей: PMOLED
Гарантія:12 міс

Для чого потрібен фітнес-трекер

Насамперед, фітнес-браслети будуть корисними людям, що вирішили підтягнути свою фізичну форму. Такі пристрої оснащуються лічильниками відстані, кроків, витрачених калорій. Тому навіть при рішенні збільшити свою денну пішу дистанцію подібний гаджет стане у пригоді.

Випускаються моделі фітнес-трекерів, що обладнуються функціями стеження за ритмами організму, наприклад пульсометр. Такі опції допоможуть контролювати організм під час фізичних навантажень, а також стануть у пригоді особам, що страждають хворобами серцево-судинної системи.

Подібні гаджети здатні мотивувати. Деякі марки оснащені програмами, що підбивають спортивні досягнення в таблицю, а також показують поточний результат у співвідношенні до максимального чи бажаного. Така інформація підштовхує до більшої активності. Людині хочеться побити власний рекорд чи досягнути бажаного показника.

Типи трекерів для фітнесу

Сучасний ринок пропонує великий асортимент наручних вимірювачів із різноманітним функціоналом. Від наявних опцій залежить вартість моделі. Перед тим як придбати гаджет, варто визначитись із цілями застосування. Наприклад, для підрахунку витраченої енергії достатньо буде фітнес-браслета зі стандартними опціями. Якщо ж ручний трекер використовуватиметься при інтервальних тренуваннях, то краще придбати модель із розширеним функціоналом.

Серед різновидів фітнес-браслетів виділяють наступні основні види:

Випускаються також пристрої зі спеціалізованими опціями, але такі моделі зустрічаються рідко, до того ж, вони доволі недешеві.

Задачі, що допомагають вирішити фітнес-трекери

Насамперед, слід зазначити, що такий аксесуар – не чергова електронна іграшка для дорослих. Це багатофункціональний пристрій із корисними для життя функціями. Звісно, фітнес-браслети не перебувають у списку предметів першочергової потреби, але і не виведені до переліку марних речей.

Велика кількість професійних спортсменів застосовують подібні гаджети у своїх тренуваннях. Фітнес-трекери допомагають підвищити ефективність занять, зберегти здоров’я і навіть прийняти рішення піднятися сьогодні сходами чи скористатись ліфтом в залежності від кількості витраченої за день енергії.

Також випускаються аксесуари для водних видів спорту. В рамках такої серії виготовляються браслети у водонепроникному корпусі. Такі пристрої практичні, зручні у застосуванні, абсолютно не заважають при плаванні. Рекомендується вибирати моделі без синхронізації зі смартфоном.

На що варто звернути увагу при виборі фітнес-браслета

По-перше, це дисплей. Символи, що виводяться, повинні чітко проглядатися. Також необхідно визначитися зі сферою застосування пристрою. Від цього будуть залежати функціонал, характеристики водонепроникності тощо.

Дизайн також грає важливу роль. Наручний пристрій повинен бути зручним і легким. Браслет має без проблем самостійно зніматися з руки та одягатися на неї. Корпус нового пристрою не повинен мати ушкоджень чи візуальних недоліків.

Слід розуміти, що фітнес-трекер має свій визначений час використання заряду. Тому якщо особа протягом дня не має можливості для підзарядки гаджета, краще купувати модель із великою місткістю акумулятора.

Додатково необхідно звернути увагу на сумісність пристрою із різними виробниками смартфонів. Випускаються як одно, так і амбівалентні моделі. Перші підтримують виключно одну марку технічних засобів. Це, як правило, гаджети Apple. Амбівалентні варіанти можуть працювати з IOS та Android платформами. Найбільш відомими виробниками таких моделей вважаються Huawei та Samsung.

Ринок фітнес-трекерів у сьогодення розвивається колосальними темпами. Щорічно випускаються десятки нових моделей. В нашому інтернет-магазині Ви модете купити будь-який фітнес-браслет за вигідною ціною.