0
0
Кнопка
UARU
+380 97 756 75 75
+380 97 756 75 75 +380 97 756 75 75
замовити двінок
Каталог товарів
Кабінет
  1. Кнопка
  2. Каталог
  3. Фото та відеокамери
  4. Фотокамери дзеркальні
Фільтрація товарів
Наявність
  1. В наявності
Ціна, грн:

Фотокамери дзеркальні


Цифрова камера Sony Cyber-Shot H300 Black
6999 грн.

Цифрова камера CANON EOS 4000D 18-55 DC III
11499 грн.

Цифрова камера  Sony Cyber-Shot HX400 Black
12999 грн.

Цифрова камера Nikon Coolpix A1000 Black
13899 грн.

Цифрова камера Sony Alpha 6000 body Black
14999 грн.

Цифрова камера CANON EOS 2000D 18-55 IS
17499 грн.

Як обрати фотоапарат: поради від «Кнопки»

В епоху стрімкого розвитку Інтернету, широкого доступу до різного виду техніки й фактичного домінування смартфонів на ринку, фотокамери впевнено тримають свої позиції перед покупцями, адже виробники постійно пропонують все нові й нові моделі. Саме фотоапарати стали незамінними пристроями у якісній фіксації спогадів та подій. Сьогодні для того, аби отримати фото пейзажу, потрібно зробити один натиск на пристрої. Отриманий знімок надалі дасть змогу подумки повернутися у момент, що є на фото. Обираючи собі фотоапарат, слід враховувати конкретні потреби, ціль використання, ціновий діапазон та функціональні характеристики фотокамер.

Фотокамери діляться на декілька класів залежно від їх якостей та мети використання:

Для спорту та екстриму – водостійкі, ударостійкі, компактні, зручні в руці;

Чи варто зважати лише на значення мегапікселів у фотокамері?

Безумовно, що такий параметр фотоапарата є важливий, оскільки чим вищим є цей показник в обраній моделі, то більшим може бути й розмір фото, а, отже, видруковані світлини матимуть хорошу якість. Попри це, не слід вважати, що більше число мегапікселів в камері характерне лише для напівпрофесійних чи професійних фотокамер – такий параметр зустрічається й в моделях нижчого класу. Попри те, що в рекламі часто акцентують увагу лише на цьому параметрі, він не є визначальним в підборі пристрою — значно вагомішим є розмір фотоматриці.

Окрім цього, наявність автоматичного та ручного режиму знімання є важливою і дозволяє налаштувати параметри фото під конкретні умови фільмування – коли, наприклад, фотосесія відбувається в незвичних умовах. Встановивши один з режимів, сама камера підлаштує значення діафрагми та витримки. Звісно, для фотографа-початківця ручний режим камери може здатися складним квестом, а ось для професіонала – звичною справою, адже він користується винятково ним.

Обираючи фотокамеру для себе, слід звертати увагу на такий параметр як цифрове значення зуму – він відповідає за знімання предметів на певній відстані. Чим це значення є вищим, тим простіше знімати об’єкти на значній відстані від себе. Для цього потрібен буде і хороший дисплей, що матиме високу роздільну здатність – на ньому буде зручніше переглядати знімки.

Щоб фотокамера не підвела Вас в найбільш відповідальний момент, слід подбати про акумулятор камери – є такі, що працюють від звичних батарейок, а є вбудовані акумулятори, що потрібно попередньо заряджати. Останні в плані експлуатації є більш витривалими.

На які технічні характеристики слід звертати увагу?

Чому варто купувати в «Кнопці»?

v Безпечний та зручний спосіб оплати (онлайн або при отриманні в поштовому відділенні);

v Гарантія від виробника на усю техніку;

Пам’ятайте, що фотоапарат – надійна інвестиція у Ваші спогади!