0
0
Кнопка
UARU
+380 97 756 75 75
+380 97 756 75 75 +380 97 756 75 75
замовити двінок
Каталог товарів
Кабінет
  1. Кнопка
  2. Гіроборди
Фільтрація товарів
Наявність
  1. В наявності
Ціна, грн:

Гіpoбopди: вигідний транспорт для людей будь-якого віку

Гіpoбopди - особливий вид електротранспорту, чия конструкція передбачає наявність планки та двох коліс. Управляється пристрій за допомогою самобалансування тулубом користувача. Чудово підходить для експлуатації в умовах міста - на прогулянках, для вигулювання домашніх тварин, поїздок до навчального закладу, на тренування, до магазину таке інше.

Користуються цим видом міні-транспорту люди практично будь-якого віку. Інтернет-магазин «Кнопка» пропонує величезну кількість різноманітних моделей від сучасних торгових марок, які вирізняються якістю та чудовими користувацькими характеристиками.

Види гіробордов

Виробники використовують чотири основні розміри коліс, через що продукція такого плану ділиться на наступні види:

З колесами діаметром 4,5 дюйма, призначені для самих юних водіїв - дітям 5-7 років, але на них успішно катаються і 3-річні малюки. На них можна розігнатися до швидкості 7 км / год, але у батьків є можливість зробити використання транспорту більш безпечним для дитини, встановивши на неї обмеження. Вантажопідйомність такого пристрою досягає 60 кг, тому його часто використовують і діти старшого віку. Невеликі габарити і вага близько 7 кг дозволяють легко переносити пристрій, розрахований на пересування по рівному покриттю.

Параметри вибору

У підборі будь-якого гіроборду головним критерієм є не тільки дизайн і торгова марка, а й наявність функцій, а також оснащення всілякими додатковими елементами. Багато моделей кoмплeктyютьcя pyчкoю, вмонтованими динaмікaми і LED-підсвіткою, обладнані дистанціонним управлінням.

В основному ж слід брати до уваги такі фактори:

Завжди дивіться на вагу користувача, на який розрахований гіроборд - це ключовий параметр. При цьому важливим є не тільки максимальна, але і мінімальна вага: наприклад, якщо на гіроборді буде кататися дитина. Потужні моделі можуть просто проігнорувати занадто легкого водія.

Ключовий параметр тут наступній. Чим вища потужність міні-приладу, тим більшою буде тяга. На потужному апараті ви не будете втрачати швидкість на підйомі, потужні моделі краще підходять для важких «водіїів». У сучасних виробах потужність варіюється від 300 Вт до 800 Ватт;

Про це ми вже писали вище: чим більше діаметр коліс, тим комфортніше вам буде їздити, але тим важчою і масивнішою буде сама двоколісна платформа. У будь-якому випадку, якщо на вашому звичайному маршруті є не дуже добрий асфальт - або якщо ви катаєтеся без доріг - рекомендуємо вибирати обладнання з великими колесами;

Якщо Ви любите кататися не тільки з вітерцем, але і з музикою, то тоді має сенс вибирати міні-вироби з вбудованими колонками. Колонки кращі, ніж навушники від плеєра, оскільки вони не заважають вам чути оточуючих – і кататися буде безпечніше.

Головні переваги

Гіроборд - це чудовий варіант активного відпочинку. Крім задоволення, яке він доставляє користувачеві, можна відзначити такі особливості:

Інтернет-магазин «Кнопка» пропонує багаточисельні варіації продукції, завдяки чому будь-який відвідувач торгового майданчику з легкістю зможе знайти найкращу для себе модель.