0
0
Кнопка
UARU
+380 97 756 75 75
+380 97 756 75 75 +380 97 756 75 75
замовити двінок
Каталог товарів
Кабінет
  1. Кнопка
  2. Каталог
  3. Товари для дому
  4. Прасувальні дошки та чохли
Фільтрація товарів
Наявність
  1. В наявності
Ціна, грн:

Прасування може бути приємним!

Прасувальна дошка - це такий побутовий пристрій, без якого начебто можна обійтися, але з його придбанням процес прасування стає набагато приємнішим. Тому всі молоді господині хочуть купити прасувальну дошку серед перших сімейних придбань, а ті, які з досвідом, періодично замінюють якщо не всю дошку, купуючи вдосконалений варіант, то хоча б чохол із тканини. За допомогою прасувальної дошки нудний та звичний процес прасування білизни стає менш трудомістким та більш комфортним. Прасування на спеціальній дошці дає можливість приділити увагу дрібним деталям одягу, а також заощаджує час. Розберемося, на що важливо звертати увагу при купівлі прасувальної дошки.

Прасувальна дошка: що враховуємо при виборі

Розмір. Прасувальні дошки бувають різних розмірів, тому слід обирати модель з урахуванням того, що буде частіше на ній прасуватись, а також параметри житлової площі. Стандартні розміри прасувальної дошки - 120х38 см або 110х30 см. Це найзручніші варіанти, які зазвичай зберігаються в складеному стані. Менші моделі - компактніші й легші, при цьому на них складніше впоратися з прасуванням, наприклад, штор чи постільної білизни.

Конструкція дошки. Ніжки та їхнє кріплення до дошки забезпечують стійкість конструкції, тому краще, якщо вони трохи виходять за край дошки. Дошка не повинна бути громіздкою, а навпаки - легкою, разом з тим - стійкою. Краї ніжок часто закриваються гумовими насадками для збереження поверхні підлоги. Висота дошки зазвичай фіксується ступінчастим або плавним підняттям та опусканням.

Чохол. Сучасні чохли для прасувальних дощок виготовляються з антипригарної тканини, а також мають повстяну підкладку, стійку до високих температур. Купити дошку зі змінним чохлом та кількома запасними - чудове рішення.

Компактність дошки. Для власників малогабаритних квартир важливим критерієм вибору прасувальної дошки буде її компактність в складеному й розібраному стані.

Зручність. Цей параметр залежить від наявності додаткових функцій: регулювання висоти, площі та м'якості стільниці тощо.

Варіанти стільниць прасувальної дошки

При виборі стільниці прасувальної дошки важливо звертати увагу на матеріал, з якого вона виготовлена. Розглянемо, що пропонують сучасні виробники.

  1. Стільниця з ДСП. Поширений бюджетний варіант, при цьому не найнадійніший. Дошки з ДСП - важкі й не надто зручні при перенесенні. З часом вони можуть стати непридатними, оскільки ДСП від надлишку пари й вологи розшаровується.
  2. Суцільнометалеві дошки. Важкі та дуже міцні. Альтернатива - стільниця дошки з металевої сітки, яка набагато легша.
  3. Дерев'яна прасувальна дошка. Якісна, міцна, довговічна, але при цьому ціна такої дошки буде вищою, ніж кожної з вищеназваних.
  4. Термопластик. Цей матеріал легкий, довговічний, термостійкий і досить дорогий.

Ніжки прасувальної дошки

Ніжки прасувальної дошки відповідають за її стійкість, а для процесу прасування це найважливіший параметр безпеки. Стійка дошка не буде нахилятися, розгойдуватися, пружинити чи падати. Чим ширше встановлені ніжки, тим краща стійкість конструкції. Стійкість дошки не повинна залежати від рівня висоти. Чудовий приклад легких і міцних ніжок - з хромованого алюмінію.

Важливі «дрібниці» дошки для прасування

Наявність додаткових аксесуарів або деталей в сучасних прасувальних дошках прискорить та покращить процес прасування. Це такі як: