0
0
Кнопка
UARU
+380 97 756 75 75
+380 97 756 75 75 +380 97 756 75 75
замовити двінок
Каталог товарів
Кабінет
Фільтрація товарів
Наявність
  1. В наявності
Ціна, грн:

GPS-трекер: незамінний гаджет сьогодення

Дане електронне пристосування основним чином призначене для визначення географічних координат місцевості. За допомогою такого пристрою як GPS-трекер завжди можна визначити місце розташування автомобіля або іншого об'єкта. Крім того пристрій допомагає ефективно контролювати переміщення транспорту та вантажів, відстежувати дії співробітників, що здійснюють перевезення різних товарів. Можна також придбати трекер для дитини й завжди знати де саме знаходиться дорога вам маленька людина.

Влаштування GPS-трекера

Сучасні GPS-трекери – пристрої, котрі складаються з двох інтерфейсних модулів або інакшими словами комплектуючих, що приймають сигнали з супутникових пристроїв та визначають координати місця розташування суб'єкта або об'єкта. Додатково до складу трекера можуть входити:

Сучасні GPS-трекери можуть вбудовуватися в різноманітні браслети, смартфони та навіть відеореєстратори.

Принцип функціонування

Говорячи про принцип функціонування, відзначимо, що:

1). Спочатку пристрої підключаються до супутників, що відстежує місце розташування автомобіля або людини.

2). Далі проходить декодування й передача інформації про стан об'єктів (у вигляді географічних координат) трекеру.

3). Передача даних про місцеперебування можлива не лише на комп'ютер, але й на смартфон або інший пристрій з вбудованим трекером.

4). Висновок інформації з координатами об'єкта виводиться на екран. Часто дані надсилаються у вигляді SMS.

Що важливо для того аби користуватися GPS-трекером?

Для початку використання GPS-трекера необхідно обов'язково мати sim-карту з доступом в інтернет. В будь-якому іншому випадку користувач просто не зможе отримувати SMS з даними про місце розташування того чи іншого об'єкта. Якщо, наприклад, надворі дощова погода або ж висока хмарність та безпосередня передача координатів зі супутників не можлива, не варто хвилюватися.

В цьому випадку просто варто під'єднатися до мереж GSM, що можуть відстежувати розташування суб'єкта всього лишень з невеликою похибкою в 150 - 200 м.

Основні критерії вибору

Вирішивши купити GPS-трекер, важливо знати звернути увагу на декілька особливостей вибору:

В процесі вибору важливо обов’язково враховувати функціональні особливості тих чи інших моделей GPS-трекерів. Краще аби у GPS-трекеру було декілька каналів модулів навігації та він відповідно зміг гарно передавати інформацію через безпровідну мережу. Такі портативні пристрої досить легко встановлюються в різних частинах автомобільного салону та не лише. На полицях магазинів та в інтернет-магазинах досить часто продаються прилади, що працюють в режимі онлайн (передача даних у такому випадку здійснюється лише за умови підключення пристрою за допомогою кабелю USB до порту COM).

Сфера застосування GPS-трекерів

Якщо ви вирішили купити трекер недорого, можете бути певні, що функціонал та велика сфера застосування, що характерна будь-якому GPS-трекеру – ось ті беззаперечні плюси, котрі щороку збільшують кількість прихильників та власників девайсу. Пристрій – це не чергова іграшка чи б пак забаганка, а корисна та функціональна річ, котра здатна суттєво спростити та убезпечити життя кожної людини. Зокрема серед основних сфер застосування:

І це, повірте, найменший перелік можливих варіацій застосування сучасних GPS-трекерів.