0
0
Кнопка
UARU
+380 97 756 75 75
+380 97 756 75 75 +380 97 756 75 75
замовити двінок
Каталог товарів
Кабінет

Холодильники

Холодильники

Ми звикли до ряду техніки якою ми користуємося на кухні, так, це саме те, без чого ми не уявляємо собі приготування смачної та ароматної їжі, і у цьому нашим незамінним другом є холодильник. Він відповідає за свіжість наших продуктів і зберігання уже готових страв. В сучасному світі технології виробництва цієї техніки дозволяють нам вибрати дійсно те, що нам потрібно, починаючи від кольору і закінчуючи розмірами.

Розглянемо за якими критеріями Ви можете обрати холодильник.

Торгова марка

На ринку техніки Ви можете побачити великий вибір виробників і від нього залежить якість виробництва і функціонал Вашої покупки. Кращими марками вважають - Liebherr, LG, Samsung, Hitachi, Bosch, BEKO, Indesit і також білоруську фірму Atlant, яка у радянський час була більш відома як Минськ, продукцію якої можна зустріти і у нас час.

Тип компресора

Існує декілька видів компресора:

Перший, економічний, безшумний та довговічний, але не завжди може впоратись зі стрибанням напруги.

Другий та третій, працює по колу, він швидко охолоджує та вимикається.

Кліматичний клас

Це є одною з основних критеріїв вибору холодильника, бо вказує на місце, де він буде встановлений:

Тип камер та дверей.

Кількість дверей на пряму залежить від кількості камер холодильника.
Існують однокамерні, двокамерні та багатокамерні холодильники.
Однокамерний холодильник має одні дверці, які відкривають дві зони охолодження.
Двокамерний поділяє холодильник на дві зони, зону охолодження та зону заморозки. Відповідно морозилка може знаходитись зверху або знизу.

Способи заморозки та розморожування

Замороження продуктів буває трьох видів: абсорбційна, термоелектрична та компресорна.
Вважається що компресорна найгучніша, а термоелектрична практично безшумна.
Розморожування також є трьох видів: ручна, крапельна та автоматична.
Найкращою, звісно, вважається розморожування No frost, вона не потребує частого використання, одного миття холодильника на рік буде достатньо.

Розміри та об’єми.

Звичайно Ви обираєте ту модель яка влаштовує Вас за своїми параметрами, але повинні пам’ятати що між холодильником та стіною має бути відстань у розмірі 7-10 см, для кращої циркуляції повітря.
Є деякі рекомендації щодо вибору об'ємів холодильника та кількість людей які будуть ним користуватись.

Також існує модель холодильника Сайд бай Сайд (Side-by-Side)
Це модель вищого класу, дуже популярна у США, великогабаритна техніка яка вимагає багато місця для установки і розрахована на просторі кухні.
Ззовні схожа на двох дверну шафу, але має ряд переваг:

Енергоефективність

Існує літерна система маркування класу енергоефективності, де А – найвищий рівень, а G – не економний варіант, відповідно.

За способом установки

Холодильник можуть бути окреморозташовані, це те до чого ми звикли, для цього потрібно лише місце для розташування та розетка. Також можуть бути вбудовані, це має естетичний вигляд, оскільки, холодильник зазвичай ховається в ніші стіни або за меблеве (настінне) покриття.

Вибір даної техніки великий, іноді критерієм у виборі може стати колір. Сучасні холодильники можуть бути представлені у різних відтінках. Але основними є білий та сріблястий колір.
Кожна техніка буде працювати справно та злагоджено довгий термін, але є деякі рекомендації, що можуть збільшити її час функціонування:

У нашому магазині Ви знайдете найкраще поєднання ціни та за якості відповідно Ваших критеріїв та вподобань. З радістю запропонуємо Вам вибір перевірених виробників та доступних цін.