0
0
Кнопка
UARU
+380 97 756 75 75
+380 97 756 75 75 +380 97 756 75 75
замовити двінок
Каталог товарів
Кабінет

Ігрові маніпулятори

Максимальна реальність з ігровими маніпуляторами

Віртуальний світ ігор на ПК нестримно розвивається і стає невід’ємною частиною життя сучасного суспільства. Ігрові маніпулятори допомагають повністю поринути в захоплюючий світ гри, роблячи управління максимально зручним. Зараз існують відеоігри, в які неможливо грати без відповідних пристроїв. Якщо у вас ще не має такого аксесуараа, то рекомендуємо його придбати для того, щоб насолодитися і відчути увесь драйв гри.

Самі затребувані ігрові маніпулятори

Найбільш популярними серед цих комп'ютерних аксесуарів є джойстики і кермо. Джойстики зазвичай використовуються для управління персонажами і об'єктами, а кермо - це імітація справжнього керма машини. Останні зазвичай доповнюються педалями (газ і гальмо) і важелем, що копіює коробку передач реального авто.

Широкий асортимент ігрових маніпуляторів

З кожним роком виробники ігрових маніпуляторів удосконалять свої роботи. Конкуренція світового ринку достатньо висока, що є вигідним для покупця. Кожен геймер може вибрати відповідний варіант саме для себе відповідно до бажаної ціни і торгової марки. Самі затребувані бренди серед юзерів – це:

Види пристроїв залежно від способу підключення

На даний момент існує дві категорії ігрових маніпуляторів :

В останні роки піку популярності досягають дротяні моделі, оскільки для них не потрібні допоміжні елементи (батареїки або зарядні пристрої). Також перший варіант завжди дешевше і не відрізняється за якістю. Безпровідні маніпулятори більше підходять для мобільних телефонів або планшетів.

Як вибрати найкращий ігровий маніпулятор

Спочатку варто визначитися для яких конкретно розваг ви вибираєте маніпулятор і кількість грошей, які ви готові витратити на пристрій. При виборі варто відчути маніпулятор. Для цього треба узяти його в руки, зрозуміти наскільки він зручно лежить і чи легко ви дістаєте до усіх наявних деталей. При виборі пристрою варто також звертати увагу на його компактність, функціональність, ергономичность форми, наявність індивідуального налаштування і універсальність. Рекомендується шанувати відгуки реальних людей або порадитися з професійними геймерами або киберспорстменами.