0
0
Кнопка
UARU
+380 97 756 75 75
+380 97 756 75 75 +380 97 756 75 75
замовити двінок
Каталог товарів
Кабінет
Фільтрація товарів
Наявність
  1. В наявності
Ціна, грн:

Квадрокоптер — інноваційний винахід, популярність якого, росте з кожним днем. Даний дрон може бути креативною іграшкою, як для зовсім юних користувачів, так і чудовим, а моментами, просто незамінним помічником у вашій професійній діяльності. Він, допоможе вам, зробити унікальні знімки та відео, в самих недоступних локаціях, допоможе перенести багаж, різного габариту, в місця, які іншим способом, ви не зможете дістатися. Нові моделі, креативні дизайни, додаткові функції — виробники не перестають нас дивувати в перегонах за першістю. Як же, серед цього різноманіття, вибрати дрон саме для Вас?

Перше і найголовніше, на що потрібно звернути увагу, замовляючи квадрокоптер, це для яких цілей ви його купляєте:

Подарунок дитині або ж модель для навчання:

Найкращим вибором, стане звичайна модель нанодрону з електродвигуном. Недорогий, компактного розміру із чотирма гвинтами, простий в керуванні, і який не потребує спеціальних знань для збірки, стане чудовим подарунком для вашої дитини. Політ даної моделі складає, близько, 5 - 10 хвилин безперервної роботи, відстань до 20 метрів від пульта управління. Найкращим рішенням дизайну стануть яскраві кольори та плавні лінії.

Якщо, Ви більш просунутий користувач:

Вам, підійде модель із встроєною камерою, яку можна синхронізувати з вашим смартфоном, або ж зі спеціальними тримачами. Однією з хороших функцій, стане підтримка WI-FI, що значно спрощує процес керування. Політ такого дрону буде, дещо, більшим від нанодрону і становитиме близько 15 - 20 хвилин, а відстань від пульта управління до 50 метрів.

Для розважального знімання:

Кращим варіантом для Вас, стануть моделі середнього розміру, із камерою для FullHD знімання. Це дозволить Вам, робити якісні знімки. Додаткова функція "безпілотник", яка при закінченні терміну роботи, поверне ваш дрон в місце зльоту, стане хорошим помічником, особливо, якщо ви втратили квадрокоптер з поля зору. Обирайте моделі яскравого кольору. Час безперервної роботи становить 30 - 40 хвилин, відстань від пульта управління 100 -- 200 метрів.

Для професійного знімання:

Вам потрібно звернути увагу на моделі 6 - 8 гвинтові, які оснащені професійною камерою 4K UHD чи кріпленнями, за допомогою яких, ви зможете встановити камеру, яку вам потрібно, це дозволить Вам, проводити якісне аерофотознімання, також вони здатні піднімати значну Вагу. Хорошою додатковою функцією стане "інтелектуальний режим" завдяки якому, дрон зможе слідувати за своїм власником, також дотримуватися заданого маршруту, чи об'єкту, який ви оберете. Ще одною, додатковою функцією, на яку слід звернути вам увагу – телеметрія, за допомогою неї, ви зможете відстежувати технічний стан вашого девайсу в реальному часі. Надавайте перевагу акумулятору місткістю від 4000 мА г. Обирайте дрони стриманих кольорів та лаконічних ліній. Час безперервної роботи, таких моделей, становить 60 - 90 хвилин, відстань від пульта управління 2-3 км.

Для перевезення вантажів:

Вам підійде модель великого габариту із кількість гвинтів 8 - 10. Додатково, дрон можна оснастити ще одним акумулятором, для більш тривалої роботи, і це не заважатиме стабільності приладу. Особливу увагу, слід звернути на матеріал з якого виготовлений виріб, він повинен бути міцним і ударостійким. Найкращим кольоровим рішенням, стануть моделі темного або чорного кольору.

Більш детальну інформацію, на рахунок додаткових функцій, чи аксесуарів, ви можете дізнатися в наших консультантів. Вони, допоможуть вам, зробити правильний вибір.