0
0
Кнопка
UARU
+380 97 756 75 75
+380 97 756 75 75 +380 97 756 75 75
замовити двінок
Каталог товарів
Кабінет

Морозильні камери

Як вибрати морозильну камеру?

Складно уявити сучасну домівку без морозильної камери, для будь-якої господині це обладнання стало необхідним,та незамінним. В морозильній камері зберігають різноманітні заморожені продукти харчування: рибу, мясо, овочі, фрукти, напівфабрикати. Виробництвом холодильного обладнання займаються десятки відомих брендів, і на сьогодні можливо вибрати модель із безлічі варіантів. Щоб підібрати ідеальну морозильну камеру саме для вас, звертайте увагу на наступні критерії: тип розташування камери, об'єм, клас енергоспоживання та додаткові функції.

Що обрати шафу чи ларі?

Морозильні камери поділяють на два типи відносно положення: горизонтальні та вертикальні. Горизонтальні камери, або як ще їх називають ларі, використовуються здебільшого в магазинах та закладах харчування. Зовні ларі схожі на скриню з відкидною верхньою кришкою. Горизонтальні моделі більш місткі, але в них немає поличок, натомість є підвісні корзини, тому в ларі краще зберігати однотипні продукти. Мінімальний об'єм морозильних камер типу ларі — 100 л, максимальний — 572л.

Вертикальні камери у вигляді шафи більш популярні в домашньому використанні. Ці моделі компактні, і крім того, в них є полички та висувні контейнери, що дозволяє розкласти харчові продукти в різні бокси, і зберігати одночасно різні типи продуктів.

Енергоспоживання

Морозильна камера працює цілодобово, тому важливий показник такої техніки її енергоефективність. Морозильна камера може накручувати сотні кіловат електроенергії, тому щоб уникнути великих рахунків за електроспоживання, зверніть увагу на техніку класу А+, та А++ з рівнем енергоефективності не більше 55%.

Рівень енергоефективності в пристроях класу В коливається від 55 до 75%, тому такі моделі також користуються попитом.

Моделі класу E, F, G найменш економічні, проте на сьогодні вони практично не представлені в магазинах.

Режим заморожування та розморожування

Температура заморожування в вертикальних камерах сягає -18С, а в ларі від -10 до -40С. Ще один важливий фактор при виборі морозильної камери — це система розморожування. Автоматична система розморожування набагато зручніша у використанні. Завдяки функції «No Frost», волога, що утворилась всередині камери виводиться назовні, а повітря постійно циркулює і розповсюджується рівномірно, що запобігає утворенню льду.

Додаткові функції

Сучасні морозильні камери мають різноманітні додаткові режими та функції, які спрощують експлуатацію техніки. Найпопулярніші функції:

До вибору морозильної камери потрібно підходити враховуючи всі деталі, адже техніка повинна прослужити не один рік. Вибираючи холодильну техніку звертайте увагу на об'єм камери та її розташування, енергоефективність, режими розмороження, кількість лотків і полиць, додаткові функції, також ознайомтесь з відгуками про виробника та модель.

Наші консультанти з радістю допоможуть обрати Вам найкращу морозильну камеру чи скриню, а ціна вас приємно здивує.