0
0
Кнопка
UARU
+380 97 756 75 75
+380 97 756 75 75 +380 97 756 75 75
замовити двінок
Каталог товарів
Кабінет
Фільтрація товарів
Наявність
  1. В наявності
Ціна, грн:

Настільні плити електричні


Плита настільна електрична Vilgrand VHP-151F сір
299 грн.

Тип: Електрична
Комфорок:1 (блін)
Потужність - 1000Вт.
Матеріал конфорки - чавун.
Гарантія: 12 міс
Виробник: Китай
Плита настільна електрична Vilgrand VHP-151F кор
299 грн.

Тип: Електрична
Комфорок:1 (блін)
Потужність - 1000Вт.
Матеріал конфорки - чавун.
Гарантія: 12 міс
Виробник: Китай

Настільні плити

Якісна настільна плита: як вибрати

З метою економії місця на кухні, дачі або навіть гуртожитку, потрібна настільна індукційна плита. Її також можна використовувати на відкритому повітрі, наприклад на терасі. Такі плити працюють від звичайної електромережі. На даний час виробники випускають плити з 1, 2, 3 і 4 конфорками. Це дозволяє споживачу підібрати найбільш оптимальний варіант. Проте, слід враховувати, що для такого типу плит потрібен спеціальний посуд. Девайси обладнують механічними або сенсорними панелями управління. Перший варіант коштує відносно недорого, другий – більш дорожчий, проте дозволяє регулювати температуру з точністю до одного градусу.

Bиди:

Окрім індукційних настільних плит виробники випускають дискові і спіральні моделі. Варіант з чавунними дисками нагрівається повільніше, ніж спіральний, проте, дозволяє довше зберігати температуру. Спіральна електроплита потребує ретельного догляду, оскілки залишки їжі потрапляють під нагрівальний елемент. До вибору споживачів також представлені і газові моделі настільних плит. Вони менш екологічні, оскільки забруднюють повітря продуктами згоряння. Деякі девайси обладнані духовою шафою, що дозволяє готувати випічку і запечені страви.

Матеріал покриття:

Компанії-виробники оснащують свої вироби покриттями з емалі, нержавіючої сталі або кераміки. Плита з емальованим покриттям має відносно низьку ціну, проте не стійка до подряпин і механічних пошкоджень. Кераміка – відмінна риса всіх індукційних приладів. Вона не боїться подряпин, але чутлива до сколів. Більш надійний варіант – вироби з нержавіючої сталі. Цей матеріал досить стійкий до механічних пошкоджень. Деякі вироби покривають матовою сталлю на якій практично не видно подряпин.

Інші характеристики:

З огляду на відгуки споживачів, досить зручними являються вироби з функцією таймера. Таку електроплиту варто придбати тим, хто любить виставляти час роботи приладу наперед. Звуковий сигнал повідомляє про закінчення приготування страви. Деякі пристрої обладнують функцією запам’ятовування налаштувань для приготування різних страв. Більш дорожчі газові девайси обладнують функцією електропідпалу. Аби запалити вогонь тут достатньо лишень повернути ручку. При виборі приладу слід звертати увагу і на його потужність. Ця характеристика впливає на швидкість нагріву конфорок і споживання електроенергії. Досить зручними в користуванні являються плити з датчиками нагріву. На них температура нагріву відображається на дисплеї. Настільні плити також обладнують захистом від перепадів напруги. В таких випадках спрацьовує функція автоматичного відключення, що значно продовжує строк служби девайса і забезпечує захист від пожежі. В деяких газових варіантах плит передбачена функція газ-контролю: якщо вогонь випадково згасне, подача газу автоматично припиняється.