0
0
Кнопка
UARU
+380 97 756 75 75
+380 97 756 75 75 +380 97 756 75 75
замовити двінок
Каталог товарів
Кабінет

Навушники

Навушники

Прототипи навушників були винайдені наприкінці ХІХ сторіччя. У 1910 році винахідник Натаніель Болдуін створив модель навушників, якою користувалися військові та співробітники сфери зв’язку. В середині ХХ сторіччя з’явилися стереонавушники. Винахід почали використовувати у побуті для прослуховування радіо та музичних записів.

Сьогодні аксесуар широко поширений. Він дозволяє відчувати себе вільно і бути автономним у галасливому світі. За допомогою навушників можна слухати музику, дивитися кіно, або грати у гру і не заважати іншим членам родини вдома. Серед великого міста навушники дозволяють отримувати задоволення від улюбленої музики і не відволікатися на сторонні шуми транспорту, будівництва чи розмов перехожих.

За їх допомогою час подорожі пролетить швидше за переглядом улюбленого фільму чи прослуховуванням аудіокниги. Нарешті, навушники незамінні під час занять спортом. Улюблені мелодії дозволять задати необхідний темп виконання вправ.

Види навушників

За призначенням навушники бувають студійні та споживацькі.

За формою розрізняють навушники:

Популярними брендами на сьогодній день являються Xiaomi, JBL, Apple, Sony, Philips.

Як обрати навушники

На ринку представлені безліч моделей, що відрізняються не тільки ціною, але й дизайном, технічними характеристиками й конструктивними особливостями. Споживачеві складно визначитись, яка модель підходить саме йому. Тож перед прийняттям рішення про покупку варто звернути увагу на такі моменти:

Для чого навушники будуть використовуватись.

Для підключення до домашнього кінотеатру, телевізора, аудіосистеми чи домашнього комп’ютера варто звернути увагу на повнорозмірні моделі. Вони більші за розміром, але для квартири чи будинку це не має принципового значення. При цьому вони оснащені великими динаміками, що забезпечує гарну передачу звуку і при цьому мають гарну звукоізоляцію.

Тому можна насолоджуватися усіма відтінками звукових ефектів фільму, комп’ютерної гри чи аудіозапису і при цьому не заважати домочадцям.

Для використання із портативними гаджетами типу смартфона, планшета чи аудіоплеєра краще підібрати вставні чи вакумні навушники. Завдяки малим розмірам їх легко носити із собою і використовувати із різними головними уборами.

Якість та довжина дроту.

Дріт з’єднує навушник із пристроєм, який є джерелом звуку. Він має бути достатньо довгим. При використанні дротових навушників вдома довжини дроту має вистачати, щоб очі знаходились на безпечній відстані від монітору комп’ютера чи телевізора. При використанні із мобільними пристроями дроту має вистачати, щоб пристрій лежав у кармані чи сумці, а навушники вільно розташовувались у вухах.

Дріт не має перегинатися та бути добре ізольованим, щоб служити довго.

Якість звуку.

Звук має бути чистим, без сторонніх шумів. Під час прослуховування запису кожен голос та інструмент має звучати чітко.

Ергономічність моделі.

Модель навушників не має створювати фізичного дискомфорту в районі вуха. Повнорозмірні аксесуари не мають давити на поверхню вух, а вставні та вакумні моделі мають надійно держатися і при цьому не бовтатися та не давити на вушні отвори. Фізіологія кожної людини індивідуальна, тому перед придбанням краще приміряти модель. Вона має викликати відчуття комфорту під час носіння та видавати приємний звук, оскільки сприйняття звуку у людей також відрізняється.

Тип з’єднання із пристроєм та запас батареї.

Розглядаючи бездротові моделі, варто переконатися, що тип з’єднання підходить гаджету, із яким навушники будуть використовуватися, а місткість батареї достатня, аби її не заряджати декілька разів на день.