0
0
Кнопка
UARU
+380 97 756 75 75
+380 97 756 75 75 +380 97 756 75 75
замовити двінок
Каталог товарів
Кабінет
Фільтрація товарів
Наявність
  1. В наявності
Ціна, грн:

Обігрівач взимку є невід'ємною частиною життя кожного, хто полюбляє навіть у суворий холод відчувати себе комфортно у своєму помешканні. Але як обрати обігрівач так, аби Ваші витрати не виявилися марними, адже багатий асортимент моделей на ринку може ввести в оману? Про це як раз і поговоримо у даній статті. По-перше, варто зазначити про стандартні правила безпеки: не залишати обігрівачі без нагляду, не ставити їх біля легкозаймистих предметів, не перевантажувати електромережу у момент використання обігрівачів. Аби уникнути перевантаження, використовуйте просту формулу для розрахунку необхідної потужності: 100 Вт × 1 м2 ( якщо висота стелі 2,50 метрів ) Виходячи з усього вищезгаданого, можна сформулювати перший підпункт:

Обігрівачі та їх потужність

Потужність - це перше, на що Ви маєте звернути увагу. Переважна більшість приладів підключаються до електромережі, тому розрахунок максимального навантаження на проводку - найважливіший крок. Зверніть увагу також на те, яка кількість дверей і вікон у кімнаті, скільки людей проживає в помешканні, число використовуваних приладів та тип освітлення.

Додаткові функції обігрівачів:

1) Якщо у Вас в родині є діти чи хатні улюбленці, то варто замислитися над купівлею обігрівача, який запобігає перегріванню чи перекиданню;

2) Функція термостату - найкращий спосіб підтримувати температуру у заданому режимі;

3) Наявність функції автоматичного контролю дозволить обігрівачеві вмикатися/вимикатися в залежності від температури у приміщенні чи часу;

4) Деякі моделі мають дисплей з відображення даних, це допомагає більш точно контролювати роботу прилада та керувати ним за допомогою дистанційного пульта;

Виділяють 4 основних види обігрівачів:

- Масляні

- Теплові

- Інфрачервоні

- Конвекторні електрообігрівачі

Розглянемо кожен вид окремо

Масляні обігрівачі

Також вони мають назву масляних радіаторів, через свою схожість на звичайні батареї. Цей тип обігрівача має герметичний корпус з електричною спіраллю та мінеральним маслом всередині. Працю воно легко: при нагріванні спіраль розігріває масло, яке в свою чергу нагріває корпус. Деякі сучасні моделі мають додатково вбудований вентилятор, який допомагає швидше поширювати тепло у приміщенні. Такі обігрівачі ідеально підійдуть для обігріву маленьких площ та й за своєю ціною вони дуже привабливі. З мінусів - повільне нагрівання помешкання. Теплові обігрівачі Дані прилади поширюють тепло за допомогою спеціальних лопатей, а нагріваючим приладом є спіраль чи керамічні пластини. Корпус прилада має автоматичний поворотний механізм, за допомогою якого повітря рівномірно розподіляється у приміщенні. Конкурентними перевагами є швидкий обігрів, низький рівень енергозатрат, компактність, захист від перегрівання. До мінусів можна віднести шум, пересушування повітря, можлива поява неприємного запаху, через потрапляння пилу на спіраль чи пластину. Обираючи компактний, потужний обігрівач, саме тепловий буде найкращим рішенням.

Інфрачервоні обігрівачі

Головна відмінність таких моделей - це нагрівання предметів, а не повітря. Поверхня предметів поглинає інфрачервоне випромінювання, нагріваючись при цьому. До речі, дане випромінювання абсолютно безпечно для людини і взимку може навіть замінити сонячне світло. Такі пристрої безпечно встановлювати в дитячих кімнатах. Головними джерелами енергії може бути газ чи електроенергія. Якщо Вам необхідно нагріти певну зону, а не приміщення в цілому, то інфрачервоні обігрівачі підійдуть ідеально. Конкурентними перевагами є економія електроенергії, безшумність, рівномірний обігрів. До недоліків можна віднести неможливість обігрівати великі площі. До того ж, такі моделі коштують значно дорожче своїх аналогів.

Конвекторні електрообігрівачі

За своєю конструкцією конвектор нагадує акумулятор без секцій. Ці електронагрівачі випускають холодне повітря і нагрівають його. Потім тепле повітря виходить через верхню частину, створюючи природну циркуляцію в приміщенні. Нагрівальний елемент у конвекторах - це спіраль, яка знаходиться в герметично закритому ящику, не контактуючи з повітрям і не спалюючи кисень. До того ж такі обігрівачі мають функцію термостату, який дозволяє контролювати температуру у приміщенні. Перевагами є безшумність та невисока температура нагрівання прилада, що робить його безпечним для дітей та хатніх тварин. Головним недоліком є повільне нагрівання приміщення та неприємний запах при потраплянні у нього пилу, як і в теплообігрівачі. Неважливо, який прилад ви шукаєте та на яку цінову політику розраховуєте, перед купівлею варто проконсультуватися зі спеціалістом. Співробітники магазину "Кнопка" із задоволенням допоможуть Вам зробити правильний вибір та не витратити кошти дарма. Та все ж деякі прості кроки забезпечать Вам комфортну купівлю: перевірте стан приладу, його дієздатність, зовнішній вигляд та комплектацію. Також проконтролюйте наявність усіх комплектуючих згідно із документацією та техпаспорту прилада.

Консультанти магазину допоможуть Вам вибрати найкращий варіант енергозберігаючого обігрівача.

Приємних покупок та до зустрічі в магазині "Кнопка"!