0
0
Кнопка
UARU
+380 97 756 75 75
+380 97 756 75 75 +380 97 756 75 75
замовити двінок
Каталог товарів
Кабінет
Фільтрація товарів
Наявність
  1. В наявності
Ціна, грн:

Пароочисники


Пароочисник Sencor SSC3001YL
958 грн.

Пароочисник Ariete 4164
1999 грн.

На даний момент пароочищувачі стають все більш популярними серед господарок. Адже це багатофункціональні прилади, які можуть очищати пил, бруд, жир, бактерії (дезінфікують), позбавляють від жиру і накипу, бактерій, алергенів і запахів. Крім того, вони дуже екологічні, так як можуть використовуватись без миючих засобів. Пароочищувачі скорочують час роботи господинь, не потребують для використання великої фізичної сили та не пошкоджують шкіру рук.

Влаштування пароочищувачів

Пароочищувачі бувають декількох видів, але всі вони мають майже однакову конструкцію і принцип дії. Основні елементі пристрою:

Після ввімкнення в мережу пароочищувачу потрібно 2 – 15 хвилин для підігріву води до температури кипіння. Після чого пара під тиском починає подаватись до шлангу. Завдяки такому нагріву води до температури кипіння і відбувається знищення бактерій, мікробів, алергенів.

Застосування пароочищувачів

Пароочищувачі використовуються для очищення найрізноманітніших поверхонь:

Спочатку свого віднайдення пароочисники застосовувались в медичних установах для дезінфекції і очищення, тому всі оброблені поверхні будуть ще й дезінфіковані.

Види пароочищувачів

По-перше пристрої поділяються на професійні (для різноманітних установ, в тому числі і медичних) і побутові (для дому). Останні менш потужні і більш прості и легкі в використанні, а тому і більш дешевші.

Також пристрої відрізняються за принципом мобільності:

Пароочисники часто комплектуються різноманітними насадками – для вікон, дзеркал, підлоги, точковими соплами для важкодоступних місць (сантехніки, кранів і т.д.), а також насадками для прасування та пилососом. Є пристрої, де можна додавати миючі засобі (наприклад, для більш ретельного чищення від жиру). Також у деяких пароочисників є функція вибору холодного чи гарячого пару.

Як вибрати пароочисник

Для того, щоб правильно вибрати пароочищувач, необхідно сформулювати цілі: для чого Ви його купуєте. Орієнтуватися в першу чергу потрібно на об’єм – чим він більший, тим більші час подачі пари і його потужність. Такі максимальні параметри підходять для постійного використання і для очищення складних поверхонь.

Мобільні пристрої дешевші, більш легкі, займають менше місця, але їх потрібно тримати в руках (а разом з водою, це не менше 2 кг) і вони не дуже потужні. Парові швабри на колесах також мобільні і можуть бути не надто важкими, при цьому вони більш потужні, звичайно мають більше налаштувань, режимів роботи і насадок.

Необхідно також приділити увагу матеріалам, з яких виготовляється пристрій. Вони повинні бути якісними (метали – наприклад, сплави алюмінію, сталі), так як постійно піддаються нагріванню і контакту з водою і паром.

Також слід звернути увагу на спосіб створення пари – внутрішній (пара генерується всередині пристрою) та зовнішній (рідина нагрівається таким чином, що пара генерується на виході з пристрою). Перший спосіб гарантує більш щільний і потужний потік пари.