0
0
Кнопка
UARU
+380 97 756 75 75
+380 97 756 75 75 +380 97 756 75 75
замовити двінок
Каталог товарів
Кабінет
Фільтрація товарів
Наявність
  1. В наявності
Ціна, грн:

Пилосос для миття вікон


Склоочисники

Склоочисники – це технологічний девайс, що значно полегшує життя господинь та роботу клінінгових компаній. Завдяки зручному пристрою процес прибирання стає простим та швидким. Невеликий продукт заощаджує сили та час, щоб замість прання брудних ганчірок провести вечір з близькими. Принцип роботи віконного пилососа схожий зі звичайним акумуляторним пристроєм для чистки килимів, але замість пилу та сміття склоочисник збирає воду з будь-якої гладкої поверхні.

Особливості пристрою

Апарат для миття вікон є у декількох варіантах. Перший складається з двох основних модулів: для миття поверхні і безпосередньо для навігації. Навігатор кріпиться на внутрішню частину вікна, а модуль чистки на зовнішню забруднену поверхню. Миюча частина рухається тільки за навігатором. Такий мийник використовується для скла товщиною від 15 до 28 мм та впорається із брудом будь-якої складності. При цьому не забруднить руки і поверхню, що поруч.

Другий варіант, простіший та дешевший, у вигляді моноблоку. Пристрій треба власноруч тримати на поверхні. Модуль миття втягує у себе воду та бруд, залишаючи після прибирання чисту поверхню. Ручний вакуумний склоочисник можна використовувати на поверхнях зі складною геометрією та будь-якої товщини.

Де використовувати склоочисник вдома?

Віконний пилосос – надійний помічник у домашньому прибиранні. Пристрій якісно очищує різні поверхні:

Конструкція та комплектація

Віконні пилососи можуть працювати від мережі. Кріпляться на скляну поверхню присосками. Якщо модель складається с двох частин, то кожна має вбудовані магніти. Всі склоочисники мають функцію всмоктування брудної води, завдяки якій мийка стане гігієнічною та легкою. Бачок для збору забруднень зазвичай ємністю в 100 мл. У комплект входять декілька змінних насадок різного розміру. Завдяки зручній ручці і насадок можна дістатися до важкодоступних місць. Вага апарату складає в середньому всього 700 г.

Більшість віконних пилососів складаються з трьох елементів:

Комплектація різних моделей залежить від вартості. В обов'язковий набір додаткових елементів входить:

Живлення

Джерелом живлення може слугувати домашня мережа або акумулятор. Використання приладів, що працюють від мережі пов'язане з певними труднощами - для широкого радіусу застосування необхідно використовувати додатковий комплект подовжувачів, що не завжди зручно. Як правило, вбудовані магніти у склоочисник не дають модулям впасти з вікна навіть при низькому заряді акумулятора.

З переваг такої конструкції виділяють необмежений час роботи, тоді як запасу енергії акумулятора вистачить на 2-2,5 години роботи. З іншого боку, цього цілком достатньо для якісного миття 60 м² площі - це набагато більше кількості вікон середньостатистичної квартири. Моделі, що працюють за рахунок акумулятора мають більше поширення завдяки своїй мобільності. Адаптер додається до пристрою. Рекомендується перед використанням повністю зарядити акумулятор.

Як використовувати?

Що впливає на якість прибирання?

Використання віконних пилососів дозволяє отримати ідеально чисту поверхню без плям та розводів. Висока ефективність досягається завдяки температурному впливу - прилад не тільки миє, але висушує поверхню.

Продуктивність не залежить від фірми - всі апарати очищують бруд з приблизно рівною швидкістю та продуктивністю. Проте, відомі та надійні бренди завжди вдосконалюють технології, доповнюючи склоочисники новими функціями.

Виробники

Висока популярність склоочисників пояснюються їх малою вагою та високою ефективністю. Один якісний віконний пилосос здатен замінити десять ганчірок, п’ять щіток та три літри миючого засобу.

Серед найпопулярніших виробників:

У всьому світі прибирання за допомогою технологічних девайсів – це норма. Та в Україні ера розумних домів та корисних пристроїв лише починається. При виборі нового домашнього помічника слід звертати увагу на попит конкретного бренду у Європі та США.

При виборі агрегату для мийки вікон варто ознайомитися з усіма характеристиками техніки. Відгуки також підкажуть переваги і недоліки пристрою. Ефективність і легкість роблять агрегат затребуваним майже в кожному будинку. Це дійсно вдалий варіант для кожної господині.

Завдяки приладу можна значно заощадити час, сили і отримати при цьому блискучий результат.