0
0
Кнопка
UARU
+380 97 756 75 75
+380 97 756 75 75 +380 97 756 75 75
замовити двінок
Каталог товарів
Кабінет
  1. Кнопка
  2. Підставки для ноутбуків
Фільтрація товарів
Наявність
  1. В наявності
Ціна, грн:

Підставки для ноутбуків


Підставка під ноутбук Gembird NBS-1F17T-01 Black
349 грн.

Тип: Підставка для охолодження ноутбук
Матеріал: метал, пластик
Живлення: від USB
USB-концентратор: 1
Тип охолодження: активне
Підставка під ноутбук Deepcool Multicore x 8
939 грн.

Тип: Підставка для охолодження ноутбук
Матеріал: алюміній
Живлення: від USB
USB-концентратор: 2
Тип охолодження: активне

Для власника ноутбука підставка – це незамінна річ, адже вона не тільки зробить життя пристрою довшим, а й забезпечить комфортнішим користування.

Основна функція підставки – охолодити ноутбук. Виробники оснащують пристрої системами охолодження, але цього недостатньо. Адже з часом у середину ноутбука потрапляє пил, який зменшує можливість охолодження. Тому саме з цією задачею справлятиметься підставка.

Який матеріал краще?

На полицях магазинів є великий вибір різноманітних матеріалів. Кожен має свої переваги та недоліки.

Ефективним для користування є алюміній. Він не є важким і має відносно низьку температуру нагрівання.

Дерев’яні підставки є найдорожчими. Як і металеві, не сильно нагріваються. Мають стильний дизайн. Але є не досить зручними через важку вагу. І частіше мають вигляд столика, що не завжди є зручним для щоденного користування.

Є найпопулярнішими матеріалами. Адже мають легку вагу, не сильно нагріваються. Мають відносно низьку ціну і великий асортимент.

Який обрати тип охолодження?

Залежить від того, як часто ноутбук використовуються і для чого. Є два типи охолодження:

Активний характеризується наявністю вентиляторів від 1 до 4. Якщо ноутбук використовується для роботи з документацією, користуванням соціальними мережами, то достатньо й одного-двох вентиляторів. Якщо пристрій є ігровим (особливо для ресурсомістких ігор), то краще віддати перевагу моделям із 3-4 вентиляторами.

Підставки з пасивним охолодженням підіймають корпус ноутбука, тим самим створюючи повітряну подушку, яка не дає пристрою перегрітися.

Як підібрати розмір?

Достатньо знати розмір ноутбука для якого купується підставка. В магазинах на вибір є моделі як для 15, 6 дюймів, так і для 17 дюймів.

Чи варто звертати увагу на вагу та дизайн?

Щодо дизайну, то це лише за особистим бажанням. Але є різноманітні моделі й з простим дизайном в одному кольорі, й з підсвіткою.

Щодо ваги, то варто пам’ятати, що найоптимальнішими є підставки із середньою вагою. Адже легкі є нестійкими, а важкі є незручними для переноски.

Які додаткові функції можуть мати підставки?

Наприклад, можливість самостійно визначати швидкість обертів кулера. Якщо ноутбук буде використовуватися для перегляду фільму, то достатньо включити невисоку швидкість. А якщо є бажання пограти в гру, то варто поставити вентилятори на максимум.

Наперед варто подумати, чи потрібен USB-порт, картрідер, динаміки тощо.