0
0
Кнопка
UARU
+380 97 756 75 75
+380 97 756 75 75 +380 97 756 75 75
замовити двінок
Каталог товарів
Кабінет

Пральні машини

Пральні машини

Сучасну оселю складно уявити без пральної машини, адже цей вид побутової техніки суттєво заощаджує час користувачів. Найчастіше вибір пралки залежить від таких критеріїв:

Однак, обираючи даний прилад, варто звернути увагу на її основні характеристики. Що ж варто знати, аби не помилитися з вибором?

Види пральних машин

На сьогодні існує велика кількість пралок, розроблених для задоволення будь-яких потреб та смаків – усе для того, аби забезпечити комфортні умови життя. Запити споживачів зумовили появу таких видів пристроїв для прання:

Типи завантаження

Ще однією важливою характеристикою цієї пральної техніки є тип завантаження: фронтальний (боковий) або вертикальний. Перший тип найбільш популярний, завантаження білизни здійснюється через скляний люк в передній частині корпуса. Також його перевагами є:

Другий тип відрізняється невеликими розмірами (до 40-45 см у ширину) та можливістю додавати білизну після початку циклу прання. Разом з тим, така модель потребує хоча б щорічної діагностики на наявність корозії та іржі, що провокують появу відчутного шуму та вібрації під час роботи.

Параметри пральних машин

Обмежена площа приміщення також впливає на вибір пральної машини, яка має бути не лише компактною, але й багатофункціональною. Стандартні пральні прилади поділяють на:

Для невеликого приміщення ідеально підійде вузька пралка, а компактну можна розмістити під раковиною, щоб не заважала у ванній кімнаті. Повномірна модель вміщує багато речей та не створює шуму.

Додаткові функції:

Популярні бренди

На сьогодні багато брендів побутової техніки зарекомендували себе як якісні та надійні виробники пральних машин. Разом з тим, споживачу важко зробити вибір на користь конкретної моделі через нестачу інформації щодо відмінностей, переваг та недоліків кожної з них.

Великим попитом користуються такі компанії як Samsung, LG, Whirlpool, Bosch, Indesit, Electrolux, Zanussi, Gorenje тощо. Їх продукція користується значним попитом та займає передові позиції на ринку домашньої техніки. Висока продуктивність, низькі ресурсні витрати, широкий діапазон цін, різноманіття дизайнів та кольорів, якість збирання машини – ось переваги, які переконують покупця зупинити свій вибір на продукції одного з вказаних брендів.

Купити підходящу під Ваші потреби пральну машину, допоможуть наші консультанти. В інтернет-магазині «Кнопка» Вас чекають найкращі ціни на вже перевірені бренди.