0
0
Кнопка
UARU
+380 97 756 75 75
+380 97 756 75 75 +380 97 756 75 75
замовити двінок
Каталог товарів
Кабінет
  1. Кнопка
  2. Сумки для ноутбуків
Фільтрація товарів
Наявність
  1. В наявності
Ціна, грн:

Сумки для ноутбуків


Обираємо сумку для ноутбука

Найважливішою характеристикою вашого ноутбука, при виборі сумки, є розмір дисплею, також слід звернути увагу на розміри самого девайсу. На основі цього ви повинні підібрати сумку, щоби пристрій чітко фіксувався у сумці і не “ходив” по сторонам. Також, вам слід визначитися з тим, як ви будете використовувати сумку і на основі цього підібрати тип сумки, яка підходить особисто вам найкраще.

Типи сумок для ноутбуків

Якщо ви багато рухаєтеся протягом дня і вам потрібно зберігати у сумці не тільки ноутбук, але й особисті речі, то зверніть свою увагу на рюкзак, який рівномірно розподілить навантаження на спину і дозволить комфортно переносити багато речей. Хочете стильний та елегантний варіант, який захищає від подряпин? Тоді обирайте накладку. Універсальним і найпоширенішим варіантом є сумка з довгою і короткою ручкою. Великою популярністю вони користуються через те, що здатні вмістити ще багато речей, окрім ноутбука, що ідеально підходить студентам та офісним працівникам. Чохли використовують для перенесення приладу на коротку відстань і для захисту приладу вдома.

Матеріал і міцність

Матеріал, з якого виготовлено сумку, відіграє велику роль у її захисних властивостях. Поліуретан і шкірозамінники слугують найпопулярнішими матеріалами для виготовлення захисних сумок. Для забезпечення вологостійкості використовують поліестер і нейлон. Якщо ви хочете придбати сумку з тканини, то вона додатково буде оснащена металевими елементами для надійності. Також виготовляються моделі з пластику та алюмінію, що надійно захищають ваш девайс.