0
0
Кнопка
UARU
+380 97 756 75 75
+380 97 756 75 75 +380 97 756 75 75
замовити двінок
Каталог товарів
Кабінет

Телевізори

Все, що потрібно знати про сучасні телевізори

Щоб максимально полегшити вибір і купівлю телевізора, треба вирішити:

  1. На яку суму ви розраховуєте?
  2. Навіщо вам телевізор?

Якщо з першим моментом все зрозуміло, то другий може викликати подив: «Як навіщо? Для перегляду телепередач і кіно». Але не все так однозначно. Особливо якщо ви обираєте пристрій для підлітка, який не тільки дивиться ТБ-шоу, але й хоче підключати до нього ігрову приставку, виводити на екран інформацію з Інтернету та улюбленого смартфона. Тому необхідно — хоча б у загальних рисах — мати уявлення про технічні особливості сучасних TV, що впливають на їх ціну.

Що впливає на ринкову вартість телевізора

Ціна ТВ залежить від наступних характеристик:

Розглянемо кожну характеристику окремо. Така інформація допоможе cвідомо підійти до купівлі певної моделі TV.

Розмір діагоналі має значення

Обираючи розмір екрану, враховуйте три фактори:

  1. Площу приміщення.
  2. Відстань від місця перегляду до місця розташування ТВ.
  3. Особливості призначення пристрою.

Сучасний ринок пропонує телевізори з діагоналлю від 18 до 100 дюймів. І хоча правило «чим більше, тим краще» працює не завжди, все-таки віддавайте перевагу моделям з діагоналлю не менше 32-42 дюймів якщо плануєте дивитися телевізор на відстані 2.5-3 метрів. У цьому випадку якість зображення не постраждає. Крім того, обираючи розмір діагоналі, пам’ятайте про ще одну технічну ознаку.

Розширення екрану — важлива характеристика

Розширення — це кількість точок, які формують зображення на екрані. Його параметри впливають на яскравість і якість картинки, а також, в більшості випадків, дотичні до розміру діагоналі. Виділяють наступні розширення:

Паралельно з розширенням, еволюціонували і технології передачі зображення, кожна з яких впливає на ціну пристрою.

Спосіб передачі зображення: від LCD до нанотехнологій

Виробники телевізорів пропонують моделі таких типів:

Неважко здогадатися, що LCD і LED монітори вартують менше, ніж телевізори на базі технологій OLED, QLED і NanoCell. Але останні ідеально підійдуть для облаштування повноцінного домашнього кінотеатру або ігрової зони. Особливо, якщо прийняти до уваги ще дві характеристики.

Частота розгортки і час відгуку

Частота, що вимірюється в Гц, показує, скільки кадрів в секунду здатен відобразити ТВ. Граничні показники цього параметра знаходяться в межах від 60 до 240 Гц. Якщо ви полюбляєте переглядати «рухливий» контент — спортивні змагання, пригодницькі та action-фільми і передачі,— вам цілком підійде пристрій з частотою 120 Гц. Телевізори на 200-240 Гц зацікавлять шанувальників динамічних відеоігор — висока частотність і швидкість відгуку забезпечать плавну і своєчасну зміну кадрів. Завдяки цьому геймер зможе спритно реагувати на раптові зміни, передбачені сценарієм гри.

Більше ніж просто телевізор

Додаткові функції і можливості підвищують ціну телевізора. Ось список популярних опцій, які суттєво розширюють його функціонал:

  1. Smart TV. «Розумний» телевізор дозволяє виходити в Інтернет. Wi-Fi і Bluetooth дають можливість завантажувати інформацію в бездротовий спосіб.
  2. HDMI і USB роз’єми. Можна підключати до телевізора мобільні девайси і флешки щоб переглядати фотографії на великому екрані.
  3. Підтримка 3D об’єктів. Ця опція дозволяє перетворювати пласкі зображення в об’ємні.
  4. Інші інтерактивні фішки: запис прямого етеру; проведення відеоконференцій; Magic пульт (управління телевізором за допомогою голосу і жестів); функція TimeShift, яка дає можливість поставити на паузу потокове мовлення та повернутися до перегляду пізніше.

Всі ці опції перетворюють звичайний телевізор на мультимедійний центр розваг.

Інтернет-магазин «Кнопка» — найкращий помічник при купівлі телевізора

Найпростіший спосіб визначитися з відповідною моделлю ТВ — проконсультуватися з нашим менеджером. Зателефонуйте нам або відправте повідомлення в чат. Ми допоможемо підібрати сучасний телевізор, який буде відповідати саме вашим потребам і бюджету.