0
0
Кнопка
UARU
+380 97 756 75 75
+380 97 756 75 75 +380 97 756 75 75
замовити двінок
Каталог товарів
Кабінет

Варильні поверхні

Вбудована варильна поверхня – рішення для сучасної кухні Вбудована варильна поверхня – сучасна альтернатива окремій кухонній плиті. Такий побутовий прилад дає нові можливості для облаштування інтер’єру. Переваги варильної поверхні над традиційною плитою очевидні. Взагалі не користуєтесь духовкою? Заощадите гроші та простір на кухні. Не підходять стандартні 4 конфорки та їх розташування? Обирайте стильні кутові моделі. Також існують поверхні на 2 конфорки.

Варильні поверхні за типами підключення

Залежна варильна панель встановлюється лише разом з духовкою. Пристрої з’єднані блоком управління, вмонтованим в корпус духової шафи. Техніка такого типу має значну перевагу – коштує дешевше двох незалежних пристроїв. Але присутній і недолік. Якщо духовка вийде з ладу, панель с конфорками не працюватиме, і навпаки.

Незалежна варильна поверхня має власну систему управління, тому працює автономно. Таку панель можна розташувати окремо від духовки, організувавши кухонний простір максимально зручно. Незалежні моделі ідеально підходять для створення унікального інтер’єру.

Види вбудованих варильних поверхонь

Залежно від виду нагрівальних елементів вбудовані варильні поверхні є газові, електричні, індукційні та комбіновані. Кожен варіант має свої переваги та недоліки, які варто знати перед покупкою.

Газові варильні панелі:

Переваги:

Недоліки:

Електричні варильні поверхні:

Переваги:

Недоліки:

Індукційні варильні поверхні:

Переваги:

Недоліки:

Комбіновані вбудовані варильні поверхні – це поєднання газових та електричних конфорок. Такий прилад незамінний на кухнях, де трапляються перебої з постачанням електрики або газу. Крім того, комбінована панель дозволяє заощадити, використовуючи дешевше в конкретний момент джерело енергії.