0
0
Кнопка
UARU
+380 97 756 75 75
+380 97 756 75 75 +380 97 756 75 75
замовити двінок
Каталог товарів
Кабінет
Фільтрація товарів
Наявність
  1. В наявності
Ціна, грн:

Купівля відеокамери – задача не проста. Ціна може бути різною. Відеокамеру в Києві можна купити як недорого, так і більш дорожчий варіант. Вибір різноманітний. Сучасні камери маленькі, універсальні, з великою кількістю додаткових можливостей.

Та часто постає питання – Як не помилитися в виборі відеокамери? На данний час є велике різномаїття камер: як для відеоспостереження, так і для домашнього застосування, для створення незабутніх спогадів. Купити відеокамеру в Україні не дорого не є проблемою. Але є декілька різновидів, які потрібно знати. Різновиди відеокамер: Більшість сучасних камер знімають відео в якості FUL HD. Звук та відео якісно деталізують всі предмети. Це найкращий формат передачі інформації. Для знімання більш якісного відео, сучасні моделі презентують споживачам з оптичною спеціалізацією. Популярними моделями з такою функцією є такі прилади:

Поради для вибору відеокамери:

Щоб купити відеокамеру, потрібно розібратись в з параметрами. На данний час є 4 критерії, на які варто звернути увагу.

То як вибрати товар з їх численного асортименту?

Продукція повинна бути з хорошим розширенням відеозапису. Всі теперішні вироби надаються покупцям з можливістю зйомки і перегляду відео в режимі Full HD. Він підходить для перегляду інформації на ЕПТ моніторах і телевізорах. Відеокамери оснащені рідкокристалічним дисплеєм, що дозволяє стежити за процесом знімання відео. Рекомендують вибирати варіант, де екран повертається на 180 градусів, що дуже полегшить зйомку в різних напрямках. Кількість кадрів за секунду потрібна бути високою (оптимальним є 50 кадрів за секунду), картинка буду якіснішою. А ось фокусна відстань повинна бути маленькою, тоді і кут огляду буде більше. Важливим моментом є час роботи від аккумуляторних батарей. Рекомендуємо придбати набір літеєвих аккумуляторів, якщо плануєте відправитись в похід чи на прогулянку, щоб відобразити незабутні спогади.