0
0
Кнопка
UARU
+380 97 756 75 75
+380 97 756 75 75 +380 97 756 75 75
замовити двінок
Каталог товарів
Кабінет

Витяжки

Як обрати ідеальну витяжку на кухню

Якісна витяжка – це невід’ємний помічник на сучасній кухні, який призначений фільтрувати та очищувати повітря від диму, неприємних запахів, продуктів горіння, – тобто зробити роботу на кухні максимально зручною та комфортною.

Різноманіття моделей за кольором та дизайном дозволяє обрати ідеальний варіант, який підкреслить вишуканий інтер’єр вашої кухні. Але для того, щоб обладнання не тільки тішило око, але й приносило максимальну користь, треба врахувати кілька важливих факторів, окрім естетики.

По-перше, продуктивність пристрою. Тобто, скільки повітря відпрацьовується чи відводиться (від 44 м3/год до 1500 м3/год). Для ефективної роботи обладнання цей показник повинен в 10-12 разів перевищувати обсяг приміщення.

По-друге, тип системи – рециркуляційна чи проточна. Рециркуляційні витяжки вмикаються до розетки, а за допомогою кнопок системи управління вентилятор надає руху і пристрій поглинає забруднене повітря, пропускаючи його через фільтри та повертаючи до приміщення вже очищеним. Дуже прості в експлуатації, але мають меншу потужність на відміну від проточних систем, які поглинають брудне повітря та виводять його за межи приміщення. Проточні системи потужні, але потребують складного професійного монтажу.

По-третє, ширина. Найбільш бажаним варіантом є придбання витяжки, ширина якої не менше (а за краще - більше) ширини варильної поверхні. В іншому разі частина невідпрацьованого повітря буде залишатись у приміщенні, а жирові випаровування – осідати на меблі.

Додаткові критерії вибору

Технічні особливості

Незважаючи на різноманітність моделей сучасних витяжок, більшість із них дуже схожа за внутрішньою конструкцією:

Типи конструкцій

А ось за зовнішніми критеріями асортимент витяжок просто вражає! Дизайн, форма, спосіб кріплення та місце розміщення – на будь-який смак та вимогу!

Поради щодо експлуатації

Витяжки – дуже корисний помічник на кожній кухні, та щоби прилад виконував свої обов’язки якомога довше, слід дотримуватися наступних рекомендацій:

Установка витяжки на кухні - це задача яку краще довірити спеціалістам. При купівлі витяжки у нашому магазині у Вас є можливість проконсультуватись а також замовити виїзд майстра на домашню адресу.