0
0
Кнопка
UARU
+380 97 756 75 75
+380 97 756 75 75 +380 97 756 75 75
замовити двінок
Каталог товарів
Кабінет
  1. Кнопка
  2. Каталог
  3. Вбудована техніка
  4. Вбудовані посудомийні машини

Вбудовані посудомийні машини

Техніка, без якої не обійтися

Чи не набридло вам щодня мити посуд вручну? У наш час немає ніякої потреби самостійно виконувати цю важку і монотонну роботу, адже її можна довірити розумній побутовій техніці – посудомийним машинам. Особливо популярними серед господинь стали вбудовані моделі, які вдало вписуються в будь-який кухонний інтер’єр, а також є ідеальним рішенням для невеликих приміщень. Вбудовані посудомийки встановлюються в спеціальну нішу під стільницею. Вони ідеально очистять посуд від бруду, економно використовуючи воду та електроенергію. А ви в цей час можете займатися більш приємними справами.

Види і характеристики вбудованих посудомийних машин

Посудомийні машини можуть бути частково або повністю вбудованими. У першому випадку панель керування залишаєтсья відкритою. У повністю вбудованих посудомийок фронтальна частина закривається меблевим фасадом, а елементи управління розміщуються на торці дверей.

За габаритами вбудовані посудомийні машини діляться на дві групи:

Стандартна висота вбудованих моделей 80 см. Скоригувати нерівність підлоги можна за допомогою регульованих ніжок.

Різняться посудомийки і за класом енергоспоживання. В нашому каталозі ви можете обрати моделі А, А +, А ++, А +++. Що стосується витрати води, то вона залежить від обраного режиму і може варіюватися від 8 до 14 літрів за цикл миття.

Що слід враховувати при виборі посудомийки?

Вирішивши купити вбудовану посудомийну машину, ви маєте визначитися з основними характеристиками техніки:

В залежності від габаритів, вбудовані посудомийки можуть вмістити від 8 до 14 комплектів посуду. Під комплектом мається на увазі набір, необхідний для однієї людини. Отже, чим більша ваша родина, тім місткішою повинна бути посудомийна машина.

Кількість програм, а також додаткові функції впливають на ціну техніки. Сучасні вбудовані посудомийні машини можуть оснащуватися 4-10 режимами миття. Серед додаткових опцій варто виділити захист від протікання, попереднє ополіскування, функцію 3 в 1, можливість підключення до гарячої води, половинне завантаження, самоочищення.

Великий список програм збільшує можливості посудомийної машини. Вибір режиму миття залежить від типу посуду, а також ступені його забруднення. Основні програми:

Посуд буде не лише ідеально чистим, але й повністю сухим – в усіх вбудованих посудомийних машинах передбачена функція сушки – конденсаційна, конвекційна чи інтенсивна.

Керування функціями вбудованих посудомийних машин здійснюється за допомогою електронної (кнопкової) або сенсорної панелі. Деякі моделі мають підсвітку елементів управління, а також інформаційний дисплей.

З усіма технічними характеристиками обраних моделей ви можете ознайомитися в картці товару. В інтернет-магазині представлена лише якісна продукція відомих брендів.