0
0
Кнопка
UARU
+380 97 756 75 75
+380 97 756 75 75 +380 97 756 75 75
замовити двінок
Каталог товарів
Кабінет
  1. Кнопка
  2. Каталог
  3. Вбудована техніка
  4. Вбудовані пральні машини
Фільтрація товарів
Наявність
  1. В наявності
Ціна, грн:

Вбудовані пральні машини

Розмістити велику пральну машину в умовах обмеженості місця на кухні чи у ванній кімнаті буває достатньо складно. Оптимальним рішенням для власників квартир, які намагаються використовувати квадратні метри житла максимально економічно, є вбудовані «пралки». Більшість провідних світових виробників наразі можуть запропонувати малогабаритні пральні машини для вбудови в кухонний гарнітур або під стільницю, що практично нічим не відрізняються від більш громіздких аналогів, окрім місткості та суто фронтального варіанту відкриття люка (адже зверху розміщується стільниця чи інша поверхня). До того ж, вони є досить легкими в експлуатації, споживають менший об’єм води та електроенергії, гармонічно й цілісно вписуються в більшість сучасних інтер’єрів.

Особливості монтажу

Вбудовані пральні машини за методом установки умовно поділяють на два типи:

  1. повністю вбудовані (не мають зовнішнього корпусу та цілком «входять» в кухонну гарнітуру, фасадна частина може також закриватися);
  2. частково вбудовані (мають лише знімальну верхню панель, яка легко змінюється на стільницю). Їх герметична металева кришка надійно захищає від вологи та інших негативних факторів.

При цьому у всіх моделях є спеціальна виїмка для плінтуса та ніжки, що регулюються залежно від необхідної висоти. Для монтажу підходить будь-яке місце в домі, де є підключення до води й зливної труби та розетка. Важливо, що вбудовані пральні машини, на відміну від габаритних аналогів, мають значно менший рівень шуму та вібрацій під час роботи.

На що звернути увагу у процесі вибору

Перед установкою варто уважно виміряти габарити потенційного місця для «пралки». Вона вбудовується в нижній ярус меблів, тож розміри зазвичай є стандартними і варіюються в таких параметрах:

Окрім підрахунку розмірів, необхідно визначитися з конкретним функціоналом майбутньої покупки:

На сучасному ринку представлені досить багато вбудованих пральних машин всесвітньо відомих виробників (Bosch, Whirpool, LG, Siemens, Samsung, Indesit, Ariston та ін.) Підбираючи таку компактну й зручну модель під власні потреби в експлуатації, Ви можете суттєво зекономити не тільки житлову площу, а ще й власні кошти. Рекомендуємо обрати вбудовану «пралку» з великого асортименту та за вигідною ціною на сторінках каталогу нашого сайту.