0
0
Кнопка
UARU
+380 97 756 75 75
+380 97 756 75 75 +380 97 756 75 75
замовити двінок
Каталог товарів
Кабінет
  1. Кнопка
  2. Захисні плівки та скло для планшетів
Фільтрація товарів
Наявність
  1. В наявності
Ціна, грн:

При покупці планшету незалежно від його бренду і моделі необхідно потурбуватися про наявність спеціального скла або плівки для захисту дисплея від різних механічних пошкоджень. Ці додаткові елементи не погіршують якість роботи техніки і разом з тим значно продовжують термін її служби.

Особливості

Захисні плівки та скло для планшетів – прості та доступні способи продовжити роботу техніки, а також зберегти її в хорошому стані при активному використанні. Особливу популярність завоювало спеціальне скло, адже його створюють виключно під конкретну модель, що гарантує відмінну сумісність з дисплеєм.

Переваги використання

Планшети з захисним покриттям більш зручні у використанні, адже спеціальна плівка або скло дають цілий ряд переваг в порівнянні з технікою без нього:

І скло, і плівка практичні, зручні та надійні, тому при вибору підходящого варіанта потрібно керуватися особливостями моделі планшету і власними побажаннями.

Різновиди

Виробники пропонують різні види захисту екранів від механічних пошкоджень:

Замовити скло або плівку для захисту дисплея планшета можна в інтернет-магазині «Кнопка». В каталозі зібраний широкий асортимент якісних матеріалів, які роблять користування технікою більш приємним та акуратним. Вони продаються за приємною ціною та з доставкою протягом кількох днів в будь-який населений пункт України.